piatok 22. februára 2013

22.2.2013 :) *SonQa*

Ahojte! :)
Dnes konečne piatok a týždeň pokoj od školy ♥.
Dnes bolo v škole celkom fajn až na písomku z geografie.Bola celkom ľahká tak dúfam že to bude dobrá známka :D.
Tak si užívajte piatok a tu máte pár fotiek z dnešného dňa.
                                                      Ráno som sa nudila :D

                                                             Dnešné vlasy
                                                           Cestou zo školy. :)

utorok 19. februára 2013

:) *SonQa*

Neviem čo by som sem mala pridať, tak Vám sem dám nejaké fotky ktoré som za posledné dni nafotila. :)Sú tam aj staršie fotky ale nevadí. :D


                                Dala som status že ak bude viac ako 40 like odfotím sa v snehu v                                                     kraťasoch  a   tielku :DD.
                                                              With sister ♥

                                                                 Curly hair :)

                                                                  S mackom :D
                                                            V Newyorkeri :D
                                                            Ako postih -_-
                                                     Milujem to sako ^_^
                                                                      :)

School -_- *SonQa*

Pár fotiek zo školy. :)


Aaa chcem sa opýtať či je tu niekto, kto chodí na evanielické gymnázium do Tisovca. :) Ak áno tak prosím napíšte do komentu pretože by som sa rada s Vami o tom porozprávala, lebo mám záujem tam ísť.

pondelok 18. februára 2013

Ja :D *Simi*

                                   
            Už som potrebovala novú fotku :D Tak hybaj fotiť Sonička :D ďakujem ti za fotku :*


Photos :) *Simi*

 
Nejaké tie fotky čo sa mi nazbierli v mobile :)
 
 
 
 
Vodná fajka ♥


                               Moja krabička v ktorej mám schované naušničky :) from Turkey :)



Beautiful winter day :)
 

Sonička :*
 
 

                                        Horúca čokoláda :) Vždy zahreje v týchto studených dňoch :)

Beachy waves :) *Simi*


                                        Beachy waves :) (Trošku nepodarené ale čo už)
Ja si ich robím tak že si zapletiem dva vrkoče na stranu :) Robíte si aj vy? :) Alebo máte nejakú inú metódu ako ich urobiť ? :)

Maľovanie :D *Simi*

 
Pevne rozhodnutá strhnúť 1D plagáty dolu :D nebojte nič :D in´ba som si ich premiestnila na druhú stenu :D No to trhanie spôsobilo značné škody :D preto hor sa do garáža pre farbu a ideme maľovať :D Pravdaže pri tomto nemohla chýbať ani SonQa :* Maminka nám urobila fajné špagetky a ešte sme sa aj pofotili :) Tak tu máte :)
 
 
 

 
We are crazy girls :D :D :D
 
 
Moja ♥

pondelok 11. februára 2013

The Sims 3 ♥ *SonQa*

Čaute Ahojte :* Prepáčte že som sa neozvala ale týždeň mi nešiel net -_- takže som sa nemala ako.Dosť ma to nasralo, pretože presne ten týždeň som bola doma chorá a nemala som čo robiť.Tak som si po dlhom čase zapla Sims 3.Začalo ma to neskutočne baviť.Aký máte na to názor vy? :) A neviete náhodu nejakú stránku z ktorej by som si mohla stiahnuť do Sims oblečenie alebo nábytok? :)

piatok 1. februára 2013

1.2.2013 :) *SonQa*

Ahojtee :) Dnes má narodeniny môj budúci manžel,tak mu prajem Všetko najlepšie. :D :*

 

Aaa potrebuujem poradiť.Mám možnosť ísť so školou na 8 dní do Londýna a Paríža.V Londýne budeme asi 6 dní a ostatné dni v Paríži.Hrozne by som tam chcela ísť, pretože Londýn je moje najobľúbenejšie mesto. :) Ale mama chce aby som si namiesto Londýna,kt.stojí 360 E,radšej dala spraviť strojček.Fakt sa neviem rozhodnúť,pretože strojček fakt potrebujem ale taká príležitosť ohľadom Londýna sa mi už asi nenaskytne. Čo by ste na mojom mieste robili vy? :) A nájde sa tu niekto kto ide 18.mája do Londýna?? :)