utorok 19. februára 2013

School -_- *SonQa*

Pár fotiek zo školy. :)


Aaa chcem sa opýtať či je tu niekto, kto chodí na evanielické gymnázium do Tisovca. :) Ak áno tak prosím napíšte do komentu pretože by som sa rada s Vami o tom porozprávala, lebo mám záujem tam ísť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára