utorok 19. februára 2013
School -_- *SonQa*
Pár fotiek zo školy. :)
Aaa chcem sa opýtať či je tu niekto, kto chodí na evanielické gymnázium do Tisovca. :) Ak áno tak prosím napíšte do komentu pretože by som sa rada s Vami o tom porozprávala, lebo mám záujem tam ísť.
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára