Čaute Ahojte :* Prepáčte že som sa neozvala ale týždeň mi nešiel net -_- takže som sa nemala ako.Dosť ma to nasralo, pretože presne ten týždeň som bola doma chorá a nemala som čo robiť.Tak som si po dlhom čase zapla Sims 3.Začalo ma to neskutočne baviť.Aký máte na to názor vy? :) A neviete náhodu nejakú stránku z ktorej by som si mohla stiahnuť do Sims oblečenie alebo nábytok? :)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára