Ahojtee :) Dnes má narodeniny môj budúci manžel,tak mu prajem Všetko najlepšie. :D :*
Aaa potrebuujem poradiť.Mám možnosť ísť so školou na 8 dní do Londýna a Paríža.V Londýne budeme asi 6 dní a ostatné dni v Paríži.Hrozne by som tam chcela ísť, pretože Londýn je moje najobľúbenejšie mesto. :) Ale mama chce aby som si namiesto Londýna,kt.stojí 360 E,radšej dala spraviť strojček.Fakt sa neviem rozhodnúť,pretože strojček fakt potrebujem ale taká príležitosť ohľadom Londýna sa mi už asi nenaskytne. Čo by ste na mojom mieste robili vy? :) A nájde sa tu niekto kto ide 18.mája do Londýna?? :)


Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára