utorok 19. februára 2013

:) *SonQa*

Neviem čo by som sem mala pridať, tak Vám sem dám nejaké fotky ktoré som za posledné dni nafotila. :)Sú tam aj staršie fotky ale nevadí. :D


                                Dala som status že ak bude viac ako 40 like odfotím sa v snehu v                                                     kraťasoch  a   tielku :DD.
                                                              With sister ♥

                                                                 Curly hair :)

                                                                  S mackom :D
                                                            V Newyorkeri :D
                                                            Ako postih -_-
                                                     Milujem to sako ^_^
                                                                      :)

6 komentárov: