Ahojte! :)
Dnes konečne piatok a týždeň pokoj od školy ♥.
Dnes bolo v škole celkom fajn až na písomku z geografie.Bola celkom ľahká tak dúfam že to bude dobrá známka :D.
Tak si užívajte piatok a tu máte pár fotiek z dnešného dňa.
Ráno som sa nudila :D
Dnešné vlasy
Cestou zo školy. :)




ooo ty máš tak prirodzene zvlnené vlasy, alebo si si ich natočila? lebo sú nádherné :)
OdpovedaťOdstrániťhttp://www.ivyforte.blogspot.sk/
nie natočené som ich mala :) ďakujem :)
OdpovedaťOdstrániťmáš nádherné vlásky :)
OdpovedaťOdstrániťmrkni ke mě: http://triangleworld.blogspot.cz/ (popř. follow) dík :)
ďakujem :)
OdpovedaťOdstrániťMáš krásné rty :-)
OdpovedaťOdstrániťWorldByBella
Ty natočené vlasy jsou nádherné!
OdpovedaťOdstrániťJust be yourself by Petra
ďakujem krásne :)
OdpovedaťOdstrániťHezke:)
OdpovedaťOdstrániťMožna se můžeme vzájemně sledovat :) dej mi vědet:)
www.olivains.com
Super fotky! Máš krásné vlasy. :)
OdpovedaťOdstrániť