štvrtok 18. apríla 2013

:) *Soňa*

Ahojte.:) Moc moc moc sa Vám ospravedlňujem že som nepridávala ale nemala som o čom a ani som nemala chuť.Konečne je vonku teplúčko a krásne svieti slnko, tak som skoro celý deň lietala niekde vonku.No odteraz sa budem snažiť pridávať každý alebo každý druhý deň.:)
Pár krát do týždňa si chodím na 30 až 45 minút zabehať keď je konečne tak pekne.Chodíte aj vy behať? :) Ak áno pomohlo Vám to schudnúť? A za ako dlho? V minulom článku som písala že chcem schudnúť a nejako sa necítim že by som schudla preto som pridala aj beh tak chcem vedieť či mi to oplatí. :) A ešte Vás chcem poprosiť. :) Ak čítate tento blog a navštevujete ho tak prosím zanechajte komentár aby sme vedeli že to niekoho zaujíma a že to nepridávame zbytočne :) Majte sa krásne a užívajte si konečne teplé slnečné počasie. :*
                        Nič nieje lepšie ako si v týchto horúcich dňoch dať kofolu s ľadom ♥
                                                           V škole s láskami ♥



                                                              Zlatíčko :*

4 komentáre:

  1. roztomilé fotky! :) já chodila běhat minulé prázdniny,ale hned jak začala škola a povinnosti, tak jsem toho nechala.. jsem hrozný lenoch, u ničeho dlouho nevydržím :D

    www.lorietta.cz

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvělé fotky, hlavně ta poslední je úžasná! :)

    Style Without Limits

    OdpovedaťOdstrániť
  3. kofola <3
    Já teda běhat nechodím, nevydržela bych u toho...

    OdpovedaťOdstrániť
  4. ja nechodim behat, ale to kvoli tomu, ze mam astmu. Ale sport milujem. No neviem.. na sebe nevidim zmenu a to chodim 3x do tyzdna na dvojhodinovy volejbal. je to makacka ti poviem haha :D. No z fotiek vidim, ze ti neni treba schudnut. Super blog inak :-)

    http://terezbk.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť