Ahojte.:) Moc moc moc sa Vám ospravedlňujem že som nepridávala ale nemala som o čom a ani som nemala chuť.Konečne je vonku teplúčko a krásne svieti slnko, tak som skoro celý deň lietala niekde vonku.No odteraz sa budem snažiť pridávať každý alebo každý druhý deň.:)
Pár krát do týždňa si chodím na 30 až 45 minút zabehať keď je konečne
tak pekne.Chodíte aj vy behať? :) Ak áno pomohlo Vám to schudnúť? A za
ako dlho? V minulom článku som písala že chcem schudnúť a nejako sa
necítim že by som schudla preto som pridala aj beh tak chcem vedieť či
mi to oplatí. :) A ešte Vás chcem poprosiť. :) Ak čítate tento blog a
navštevujete ho tak prosím zanechajte komentár aby sme vedeli že to
niekoho zaujíma a že to nepridávame zbytočne :) Majte sa krásne a
užívajte si konečne teplé slnečné počasie. :*
Nič nieje lepšie ako si v týchto horúcich dňoch dať kofolu s ľadom ♥
V škole s láskami ♥
Zlatíčko :*








roztomilé fotky! :) já chodila běhat minulé prázdniny,ale hned jak začala škola a povinnosti, tak jsem toho nechala.. jsem hrozný lenoch, u ničeho dlouho nevydržím :D
OdpovedaťOdstrániťwww.lorietta.cz
Skvělé fotky, hlavně ta poslední je úžasná! :)
OdpovedaťOdstrániťStyle Without Limits
kofola <3
OdpovedaťOdstrániťJá teda běhat nechodím, nevydržela bych u toho...
ja nechodim behat, ale to kvoli tomu, ze mam astmu. Ale sport milujem. No neviem.. na sebe nevidim zmenu a to chodim 3x do tyzdna na dvojhodinovy volejbal. je to makacka ti poviem haha :D. No z fotiek vidim, ze ti neni treba schudnut. Super blog inak :-)
OdpovedaťOdstrániťhttp://terezbk.blogspot.sk/