nedeľa 21. apríla 2013
Fotenie *Simi*
Konečne vyšlo slnko :) a bolo teplúčko tak sme sa rozhodli nafotiť pár fotiek :) dúfam že si počasie užívate tak ako my :3 *Simi*
1 komentár:
Sarah
7. júla 2013 o 16:49
3. fotka je pekná :)
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
3. fotka je pekná :)
OdpovedaťOdstrániť