pondelok 18. februára 2013

Maľovanie :D *Simi*

 
Pevne rozhodnutá strhnúť 1D plagáty dolu :D nebojte nič :D in´ba som si ich premiestnila na druhú stenu :D No to trhanie spôsobilo značné škody :D preto hor sa do garáža pre farbu a ideme maľovať :D Pravdaže pri tomto nemohla chýbať ani SonQa :* Maminka nám urobila fajné špagetky a ešte sme sa aj pofotili :) Tak tu máte :)
 
 
 

 
We are crazy girls :D :D :D
 
 
Moja ♥

2 komentáre: