sobota 26. januára 2013

LYŽIARSKY *-* *Simi*

 
Takže LYŽIARSKY !!! Bolo bombovo! strašne by som chcela ísť s5!!! :D Boli sme od 13.1 do 18.1 :) a boli sme v Tatrách :) Detský Raj Tatranská Lesná -♥ bola som tam už 3-krát. na prvom lyžiarskom na plaveckom a teťkom na lyžáku ako trieda pár starších gymnazistov a aj základná škola v Poltári :) Máme plno spomienok :) forewer in my heart! -♥ tak a tu máte pár fotiek :) (soráááč za blbú kvalitu, fotila som mobilom )
 
 
 

so spolužiakom Jankom na našej izbe :)
 
 
 

zmenili sme ich na baby :D s ľava spolužiak Tommy :D z prava spolužiak Renko a v strede kamarát Paľo :D
 
 
 
 

Tu sme bývali :) Detský Raj,Tatranská Lesná :) the best memories -♥
 
 
 

s kamarátom Jakubom :)
 
 
 
spolužiaci :) Luky, Romča, Tommy


s Edwinom :) (spolužiak)
 
 
 

čajííík :) Fajný bol :) síce stál 1,50. :D ale stál za to ovocný a ešte k tomu nám ho doniesol veeeľmi sexy čašník :D
 
 
 
 

kamarátka zo základnej Paula :) a za nami (z ľava) spolužiak Robo v strede bývalá triedna a (z prava) spolužiak Maťo
 
 
 

 
na čjííííku :)
 

spolužiaci Janko a Edwin :)
 
 
 

v našej izbe s Miškou a Žužu :*
 
 
 

nemali sme sa kde odfotiť tak hybaj na dievčenské záchody :D najlepšie svetlo :) ja, Renko, Miška
 
 
 

s Romčou :)
 
 
 

 
s Timčou :) (directionerka)
 
 
 

moje 3 lásky -♥ boli sme spolu na izbičke :) nikdy nezabudem
 
 
 
 
 

keď sme odcházali tam ♥ v buse :)
 
 
 

 
lanovkaaaa ♥ s Lulu :) (viem vyzerám čudne :D ale bola zima :D)
 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára