streda 23. januára 2013

Vaše Admins :)

Čauky kočky :) Radi by sme sa Vám predstavili :) Tak sme najlepšie kamarátky :) Milujeme módu, beauty, One Diurection, leto aaatď :D a tak  vám tu dáme pár faktov o nás a v stručnosti Vám povieme o sebe :) aby ste nás spoznali aspoň trošku :) *Simi&SonQa*


Ahojte moje volám sa Simča :) mám 16 rokov, som maličká, chodím na gympeľ(6 ročník :D už len 2 a jedeme na vysokú :D) a budem sa podpisovať *Simi* tu je pár faktov o mne :)


                                  

1. zo všetkého najviac nenávidím nudu -_-
2. chcem byť zubááárka :D (alebo nejaká doktorka)
3. nenávidím školu (ale to asi všetci) :D
4. moje najsamobľúbenejšie jedlo je kapustová polievka ♥ :D a ptm pizza a ďalšie takéto kalorické mňamky :D
5. nemám rada keď ma niekto volá Sima :D
6. i like: my Bff, spánok, hudbu, leto(a všetko spojené s ním), zábavu, Podhorskú ulicu, cestovanie, nakupovanie, cute boys, aaaaa plno iných vecíííí :D :D :D
7. milujem výbuchy smiechu keď sa nemôžem ani len nadýchnuť :D
8. mám rada poriadok ale nerada ho robííím :P (keby lenivosť kvitla tak ma ani nie je vidieť :D)
9. milujem moje šťastnééé čííslo 9 ♥.
10. my favourite cities : London, Paris, NY :D
11. i'm December girl :D každý rok sa teším ako malá na Vianoce :D
12. keď sa so Soňou nudíme (vlastne my sa nikdy nenudíme :D) smejeme sa že sme  Dračice z Podhorskej (podhorská je naša spoločná ulica na ktorej bývame :3)
13. I love ONE DIRECTION ♥. my five crazy boys :* (všetkých rovnako no Harryho najviac :D)
14. som jedináčik :D no vlastne mám nevlastného brata, ktorý našťastie nebýva so mnou :D Ale tak mám Psa :DDDDDDDDDDDD
15. žijem v meste v totálnom zapadákov ak sa to dá vôbec nazvať mestom :D

 Tak toto som v krátkosti Ja :D :D
 
 
 
 
 
Ahojte volám sa Soňa :) Mám 14 rokov :) chodím na základnú ešte :D aaaa budem sa podpisovať *SonQa*
 
 

takže
1.mám 2 mladšie sestry, Ivonku a Tamarku :)
2.volajú ma primadona aj keď neviem prečo
3.Milujem 1D najviac sa mi páči harry a niall ♥♥♥
4.Mám modré oči a hnedééé vlásky :D ale to môžte aj vidieť :D
5.Milujem leto, kúpanie, korčuľky, chodenie na kofolkuuu a všetkoo s letomm spojené :D
6.Neznášam faloš, Najhoršie čo môže byť -_-
7.milujem svetríky
8.mám dve najlepšie kamošky :)
9.milujem pizzu, and sweeties
10.milujem londýn ♥
11. keď odídem zo základky idem asi na gympeť :)
12. raz sme natáčali video pre chalanov no nechcite vidieť ako to dopadlo :D citujem :D ,,My sme tvoje Kočičky Harry " :D Not normal :D
13. Narodila som sa v Máji :3
14. naša obľúbená bloggerka je Erica Mohn Kvam -♥
15. i love cute boys a hlavne Harryho bííílé trikááá :D :D :D :D : :D

Dúfame že ste sa o nás dozvedeli aspoň niečo teda :D Dúfam že sa Vám blogg bude páááčiť :) *Simi&SonQa*

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára